Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele!
Püsikliendile tooted -10%!
UUSPREMIUM
Komilfo

Veluurist luksuslik hommikumantel Dubai Black

Alates 124,95 €
Laos
SKU
Robe Komilfo Dubai 2192L black
Tervitame teid meie üliluksusliku Komilfo hommikumantliga Dubai, mis tõstab esile teie elegantsi ja annab igale hommikule ja õhtule kuningliku nüansi. See pole lihtsalt hommikumantel - see on kunstiteos, mis räägib teie maitsest ja stiilist. Veluur ja Pitsvarrukad: Hommikumantli pehme veluurist kangas tundub naha vastas luksuslik ja siidine. Pitsvarrukad lisavad sellele unikaalse elegantsi ja graatsilisuse. Te ei ole mitte lihtsalt riietatud, vaid kaunistatud. Vöö ja Taskud: Hommikumantli komplekti kuulub ka vöö, mis võimaldab teil luua endale sobiva silueti ja rõhutada oma naiselikkust. Taskud lisavad praktilisust ja kasulikkust sellele kuninglikule rõivale. Majesteetlik Ilme: Kui soovite igal hommikul tunda end tõeliselt majesteetlikuna ja valmis uueks päevaks või õhtuks, siis see hommikumantel on just teie jaoks. See on loodud suursugustele inimestele, kes hindavad ainulaadset stiili. Stiilne Isikupära: Teie rõivad peegeldavad teie isikupära ja stiili ning see hommikumantel räägib teie lugu luksusest ja elegantsist. Iga hetk selles hommikumantlis on kunstiteos. Valige meie üliluksuslik veluurist hommikumantel ja laske enda ümber valitseda kuninglik elegants. Te olete ainulaadne ja see hommikumantel aitab teil seda maailmale näidata.

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

Satiinist hommikumantel Lilac Eelmine Satiinist hommikumantel Lilac

Tervitame teid meie üliluksusliku täispika Komilfo hommikumantliga Dubai, mis tõstab esile teie elegantsi ja annab igale hommikule ja õhtule kuningliku nüansi.
See pole lihtsalt hommikumantel - see on kunstiteos, mis räägib teie maitsest ja stiilist.

Veluur ja pitsvarrukad: Hommikumantli pehme veluurist kangas tundub naha vastas luksuslik ja siidine. Pitsvarrukad lisavad sellele unikaalse elegantsi ja graatsilisuse. Te ei ole mitte lihtsalt riietatud, vaid kaunistatud.

Vöö ja taskud: Hommikumantli komplekti kuulub ka vöö, mis võimaldab teil luua endale sobiva silueti ja rõhutada oma naiselikkust. Taskud lisavad praktilisust ja kasulikkust sellele kuninglikule rõivale.

Majesteetlik ilme: Kui soovite igal hommikul tunda end tõeliselt majesteetlikuna ja valmis uueks päevaks või õhtuks, siis see hommikumantel on just teie jaoks. See on loodud suursugustele inimestele, kes hindavad ainulaadset stiili.

Stiilne isikupära: Teie rõivad peegeldavad teie isikupära ja stiili ning see hommikumantel räägib teie lugu luksusest ja elegantsist. Iga hetk selles hommikumantlis on kunstiteos.

Valige meie üliluksuslik veluurist hommikumantel ja laske enda ümber valitseda kuninglik elegants. Te olete ainulaadne ja see hommikumantel aitab teil seda maailmale näidata.

Komilfo on luksususlik Ukraina bränd, kes loob mugavat ilu kaasaaegsele naisele! Komilfo tooted on naiselikkuse ja elegantsi kehastus. Tooted sobivad igas vanuses naisele ja pakuvad elegantset ja šikki disaini.

Lisainfo
Materjal 70% puuvill, 22% polüester, 8% elastaan
Tagastatav/Vahetatav Jah
Bränd Komilfo
Värv Must
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideVeluurist luksuslik hommikumantel Dubai Black
To Top