Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele!
Püsikliendile tooted -10%!
Komilfo

Veluurist luksuslik hommikumantel Dubai Navy

Alates 93,71 € 124,95 €
Laos
SKU
Robe Komilfo Dubai 2192L blue
Tervitame teid meie üliluksusliku Komilfo hommikumantliga Dubai, mis tõstab esile teie elegantsi ja annab igale hommikule ja õhtule kuningliku nüansi. See pole lihtsalt hommikumantel - see on kunstiteos, mis räägib teie maitsest ja stiilist. Veluur ja Pitsvarrukad: Hommikumantli pehme veluurist kangas tundub naha vastas luksuslik ja siidine. Pitsvarrukad lisavad sellele unikaalse elegantsi ja graatsilisuse. Te ei ole mitte lihtsalt riietatud, vaid kaunistatud. Vöö ja Taskud: Hommikumantli komplekti kuulub ka vöö, mis võimaldab teil luua endale sobiva silueti ja rõhutada oma naiselikkust. Taskud lisavad praktilisust ja kasulikkust sellele kuninglikule rõivale. Majesteetlik Ilme: Kui soovite igal hommikul tunda end tõeliselt majesteetlikuna ja valmis uueks päevaks või õhtuks, siis see hommikumantel on just teie jaoks. See on loodud suursugustele inimestele, kes hindavad ainulaadset stiili. Stiilne Isikupära: Teie rõivad peegeldavad teie isikupära ja stiili ning see hommikumantel räägib teie lugu luksusest ja elegantsist. Iga hetk selles hommikumantlis on kunstiteos. Valige meie üliluksuslik veluurist hommikumantel ja laske enda ümber valitseda kuninglik elegants. Te olete ainulaadne ja see hommikumantel aitab teil seda maailmale näidata.

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

Veluurist luksuslik hommikumantel Dubai Black Eelmine Veluurist luksuslik hommikumantel Dubai Black

Tervitame teid meie üliluksusliku täispika Komilfo hommikumantliga Dubai, mis tõstab esile teie elegantsi ja annab igale hommikule ja õhtule kuningliku nüansi.
See pole lihtsalt hommikumantel - see on kunstiteos, mis räägib teie maitsest ja stiilist.

Veluur ja pitsvarrukad: Hommikumantli pehme veluurist kangas tundub naha vastas luksuslik ja siidine. Pitsvarrukad lisavad sellele unikaalse elegantsi ja graatsilisuse. Te ei ole mitte lihtsalt riietatud, vaid kaunistatud.

Vöö ja taskud: Hommikumantli komplekti kuulub ka vöö, mis võimaldab teil luua endale sobiva silueti ja rõhutada oma naiselikkust. Taskud lisavad praktilisust ja kasulikkust sellele kuninglikule rõivale.

Majesteetlik ilme: Kui soovite igal hommikul tunda end tõeliselt majesteetlikuna ja valmis uueks päevaks või õhtuks, siis see hommikumantel on just teie jaoks. See on loodud suursugustele inimestele, kes hindavad ainulaadset stiili.

Stiilne isikupära: Teie rõivad peegeldavad teie isikupära ja stiili ning see hommikumantel räägib teie lugu luksusest ja elegantsist. Iga hetk selles hommikumantlis on kunstiteos.

Valige meie üliluksuslik veluurist hommikumantel ja laske enda ümber valitseda kuninglik elegants. Te olete ainulaadne ja see hommikumantel aitab teil seda maailmale näidata.

Komilfo on Ukraina luksususlik bränd, kes loob mugavat ilu kaasaaegsele naisele! Komilfo tooted on naiselikkuse ja elegantsi kehastus. Tooted sobivad igas vanuses naisele ja pakuvad elegantset ja šikki disaini.

Lisainfo
SKU Robe Komilfo Dubai 2192L blue
Materjal 70% puuvill, 22% polüester, 8% elastaan
Tagastatav/Vahetatav Jah
Bränd Komilfo
Värv Sinine
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideVeluurist luksuslik hommikumantel Dubai Navy
 

Kas vajad abi suuruse või mudeli valimisel? Broneeri aeg pesu konsultatsioonile ja aitame leida just Sulle sobiva pesu!

BRONEERI AEG TASUTA
 
To Top